O nas

Już od 2005 roku jesteśmy wyłącznym partnerem Zirkonzahn na rynku polskim.

edyta1

Do laboratorium trafiają najnowsze materiały i technologie pozwalające naszym klientom i nam zapewnić najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie produkcji uzupełnień protetycznych. Placówka zajmuje się tworzeniem prac protetycznych i ortodontycznych na najwyższym poziomie technologicznym.

Laboratorium stanowi przestrzeń, w której zespół lekarz-technik może pracować z pacjentem w najwyższych standardach z zachowaniem protokołu postępowania klinicznego i technicznego oraz pozwala na bieżące archiwizowanie dokumentacji wybranych przypadków.

Tworzymy plany leczenia na podstawie pełnej wizualizacji pacjenta jako wax-up z podziałem na część protetyczną-implantologiczną i ortodontyczną. Wykonujemy dwie formy wizualizowania pacjenta wax-up 3D lub wykonanie elastycznego mock-up/kwalifikacja wady/Clip Smile. Oferujemy pełne wsparcie w zakresie wykonywania cyfrowych prac protetycznych w naszym laboratorium protetycznym. Gwarantujemy najwyższy poziom projektowania 3D wraz z przełożeniem na prace frezowane w systemie Zirkonzahn, który jest liderem w technologii cad-cam. Najwyższej jakości użyte materiały, doskonałe parametry estetyczne i fizyczne z katalogu produktów.

Współpracujemy z:

Wyróżnia nas

01.

Plany leczenia wykonywane są w Polsce (możesz do nas zadzwonić i skonsultować plan leczenia)

02.

Produkcja odbywa się w Polsce (szybka dostępność i powtarzalność produkcji)

03.

Certyfikowane materiały

04.

Niemiecka dokładność

05.

Włoski design

06.

Wieloletnie doświadczenie

07.

Dostęp do najnowszych szkoleń

08.

Zaawansowany park maszynowy

2019-06-08 ZIRKONZAHN Piaseczno (124)1

Nasz zespół

Międzynarodowy zespół techników dentystycznych jest szkolony we Włoszech przez Zirkonzahn GmbH oraz stale podwyższa swoje kwalifikacje na krajowych i zagranicznych kursach branżowych.

MicrosoftTeams-image (187)

Diagnoza pacjenta

Jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksową diagnozę pacjenta zgodnie z metodą Udo Plaster. Co zapewnia innowacyjne podejście do rejestracji i pomiaru indywidualnych warunków okluzyjnych:

01.

Pozycja szczęki

02.

Nachylenie płaszczyzny zgryzowej

03.

Pozycja zwarcia

04.

Projektowanie powierzchni zgryzowej

05.

Ustawienie zębów

06.

Analiza funkcjonowanie ruchów żuchwy

07.

Analiza relacji żuchwy w stosunku do szczęki

3D Face Hunter

Posiadamy kamerę twarzy 3D Face Hunter i studio fotograficzne. Funkcje Face Hunter w skrócie:
01.

Niezawodność

Niezawodność z punktu widzenia technika dentystycznego, stomatologa i pacjenta, dzięki odbudowywaniu uzębienia na podstawie jego fizjonomii.

02.

Obsługa

Intuicyjna obsługa: cyfryzacja za pomocą jednego kliknięcia.

03.

Szybkość

Wysoka prędkość skanowania: mniej niż 0,3 sekundy na jedną twarz.

04.

Integracja

Bardzo dobrze integruje się z trybem pracy Zirkonzahn: skany twarzy są zapisane w oprogramowaniu Zirkonzahn.Modellier w połączeniu ze skanerem S600 ARTI.

05.

Wizualizacja

Idealny do zaprezentowania wyników pracy i do konsultacji z pacjentem w połączeniu z oprogramowaniem Software-Module CAD/CAM Reality Mode (fotorealistyczna wizualizacja w rzeczywistych kolorach).

06.

Prezentacja

Prezentacja może być wykonana w formacie PDF lub OBJ.

07.

Kompaktowość

Nadaje się również do przenośnych komputerów.

Urządzenia te są wykorzystywane m.in. podczas prac badawczo-rozwojowych prowadzonych we współpracy z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku.

Zostańcie z nami!

Zrobimy wszystko, aby udowodnić, że polska firma może też osiągnąć sukces. Polski serwis, polska produkcja - dzięki Waszemu zaufaniu.